Mercedes Vito Vip Kiralama

Türkiye'de ve dünya da tercih edilen en popüler taşımacılık araçları arasında şüphesiz Mercedes Vito başı çekmektedir. Mercedes markasının kaliteli ve ihtiyaçlara yönelik harika bir araç üretmesinden dolayı minivan araç modelleri arasında Mercedes Vito taşımacılık sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Bu sebeple de kiralık Mercedes Vito arayan siz değerli müşterilerimize bu kaliteli araçları filomuza ekledik.

Neden Mercedes Vito Kiralamalıyım?

Mercedes Vito kiralık minibüsler ve minivanlar arasında en popüler ve en çok konfora sahip araçlardır. Gerek yol tutuşu gerek üstün güvenlik ve sağlamlık. Gerek dayanıklılık olsun daha uzun yıllar yollarda göreceğiz bu araçları. Biz de madem bu kadar popüler bu araçlar siz yıllardır bizi tercih eden müşterilerimiz için Mercedes markasının Vip Vito modellerini filomuzu eklemeye karar verdik. Sizler için şimdilik 4 adet Çeşitli özelliklere Vito satın alımı yaptık ve içlerini değişik şekillerde rahatlık, buzdolabı ve çeşitli özellikleri araca konforunuzu düşünerek eklettik.

Vip Mercedes Vito Kiralama Fiyatları

Mercedes vito fiyatları çeşitli özelliklere, kiralama süresi ve gidilecek yere göre değişiklik göstermektedir. Şöförlü ve şöförsüz olarak kiralanabilinen bu araçları biz sizlerin güvenliğinizi ve konforunuzu düşünerek şöförlü olarak kiraya vermekteyiz. Şöförlü minibüs kiralamak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Şöförsüz olarak kiraya vermememizin sebepleri arasında şoförlü ve şöförsüz çok fiyat farkı olmaması ve aracın gerekli kullanım ve özelliklerini bilen profesyonel şöförlerimiz sizleri istediğiniz yere ulaştıracaktır.

Şöförlü Mercedes Vito Minivan kiralama fiyatlarımız 4 saatlik 300 TL 9 saatlik 500 TL'den başlamaktadır. Mercedes Vitolarımız kiralama konusunda saatlik kiralamalar sayesinde araçlara tonlarca para ödemezsiniz sadece ihtiyacınız kadar ücret ödersiniz. Örneğin 1 aylık şöförlü Mercedes Vito kiralamak istiyorsunuz ve size her gün ortalama 3 saat araç gerekli ve tam gün ücreti ödemek istemiyorsanız hemen bizi arayın ve size en uygun fiyatlar ile teklif sunalım. İzmir Araç kiralama konusunda uzun yıllardır bizimle çalışan referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mercedes Vito Vip Özellikleri

Mercedes Vitoları 0 olarak alındığında Buzdolabı, tv gibi özellikler olmaz. Bu özellikler Vip dizayn firmaları tarafından yapılır. Boş olarak alınan araçlara deri koltuklar, tv, masa, buzdolabı, klima sistemi, iç ışık aydınlatma, çeşitli tasarım bölümler, kahve makinesi, playstation ve istediğinize ve ücretine göre araçlar mini bir otel odasında olan herşeyi karşılayacak hale gelebilir hatta daha konforlu bile olabilir. Fakat otel odalarında da bilirsiniz ki ne kadar çok konfor ve lüks olursa fiyatta okadar katlanmaktadır.

Vip Vito modelleri de aynı şekilde ne kadar çok konfor isterseniz günlük 400 TL'den başlayan fiyatlar günlük 1200 dolara kadar çıkabilir. Bunun en büyük sebebi en ucuz panelvandan çevrilmiş bir vito kiminde arka bölge eşya taşımacılığa uygun olduğundan klima bile olmuyor ve bu araçları günlük 400 TL'den bulabilirsiniz. Çünkü aracın fiyatı 90 bin tl civarı başlamaktadır. Tam tersi lüks bir tam donanımlı vito 1 milyon tl bulmaktadır. Bu sebeple kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Telefonla aradığınız seyahat acentaları ve Mercedes Vito kiralama firmaları bu yüzden de sizlere değişik fiyatlar sunmaktadır. Kalitesiz, klima bile olmayan araçlardan uzak durulması gerektiğini özellikle de belirtmeliyim.

Mercedes Vito'nun en çok tutulan modeli şüphesiz renault motorlu olan 111lik modellerdir fakat görüyoruz ki bu motorlar yeni kasa vitolarda bulunmuyor. Hususi olarak şirketinize veya kendiniz için Vito satın almak isterseniz bu modeli size önerebiliriz.

Kiralık Vito Modellerimiz İçin Bizimle İletişime Geç

Mercedes Vitolarımızı en uygun fiyatlarla şöförlü olarak kiraya veriyoruz. Özellikle de ege bölgesinde ve İzmir, Antalya, İstanbul, Bodrum, Dalaman, Ayvalık vb. tatil ve turistik bölgelere gitmek istiyorsanız minibüs kiralama yaparak ailenizle birlikte konforlu ve ekonomik bir tura çıkabilirsiniz.

İzmir Bölgesinde Popüler Transfer ve Şöförlü Araç Kiralama Şirketleri

http://www.aprilrentacar.com

https://www.havalimanitransfers.com

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz ve iletişim numaraları üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Siz arayın kiralık aracınızı ekonomik fiyatlarla adresinize teslim edelim.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama ve izmir transfer fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.