İzmir Minibüs Kiralama

Şirketimiz siz değerli yolcularımıza yıllardır İzmir’den ege ve Türkiye geneline hizmet sunmaktadır. Karayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla bölgesel ulaşıma yatırım yapan şirketimiz İzmir havalimanı transfer, İzmir şehir merkezi ve şehirler arası geziler, kurumsal toplantılar, kongre, organizasyon, vip transfer, şöförlü araç kiralama ve İzmir minibüs kiralama ile siz değerli misafirlerimize konforlu hizmetler vermekteyiz.

Minibüs Kiralama Hizmeti Aprilrentacar 'da

İzmir ve çevre illerinde vermiş olduğumuz Minibüs Kiralama hizmetlerimiz için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Aprilrenacar yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimle sizlere standartların üstündeki hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. 2004 Yılından beri İzmir araç kiralama sektöründe bulunan şirketimiz on binlerce müşterisine hizmet vermiştir.

Mercedes Vito - Caravelle - Sprinter Vip Minibüs Kiralama

Bir çok araç modelini bünyemizde barındırıyoruz. En çok tercih edilen araçlarımızdan bazıları Vip Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle, Transporter vb. araçlarımızla 1-2-3-4-5-6-7-8-9 kişilik gruplar ve ailelere hizmet verirken Crafter ve Sprinter gibi araçlarımızla 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20 kişilik gruplar ile tatil yapmak isteyen, düğünlere ve organizasyonlara katılmak isteyen, fuar, çeşitli etkinlik, doğum günü, restoran gibi özel aktivitelere katılmak isteyen gruplar ve ailelere özel minibüslerimizle şöförlü hizmet vermekteyiz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz ve iletişim numaraları üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Siz arayın kiralık aracınızı ekonomik fiyatlarla adresinize teslim edelim.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama ve izmir transfer fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.